Aster

34 producten

Aster 'Little Carlow' - Herfstaster Aster 'Little Carlow' - Herfstaster Herfstaster
Aster ageratoides 'Adustus Nanus' - Herfstaster Aster ageratoides 'Adustus Nanus' - Herfstaster Herfstaster
Aster ageratoides 'Ashvi'
actie
Aster ageratoides 'Ashvi' Herfstaster Ashvi
Aster ageratoides 'Stardust'
actie
Aster ageratoides 'Stardust' Meeldauwvrije Herfstaster Stardust
Aster ageratoides Asran
actie
Aster ageratoides Asran Aster Asran
Aster alpinus 'Albus'
actie
Aster alpinus 'Albus' Alpenaster
Aster alpinus Dunkle Schöne
actie
Aster alpinus Dunkle Schöne Aster Dunkle Schöne
Aster amellus 'Rosa Erfüllung' - Bergaster Aster amellus 'Rosa Erfüllung' - Bergaster Bergaster
Aster amellus 'Rudolf Goethe' - Bergaster Aster amellus 'Rudolf Goethe' - Bergaster Bergaster
Aster divaricatus 'Beth Chatto' - Sneeuwaster Aster divaricatus 'Beth Chatto' - Sneeuwaster Sneeuwaster
Aster divaricatus 'Eastern Star' - Sneeuwaster Aster divaricatus 'Eastern Star' - Sneeuwaster Sneeuwaster
Aster dumosus 'Apollo' - Herfstaster Aster dumosus 'Apollo' - Herfstaster Herfstaster
Aster dumosus 'Herbstgruss vom Bresserhof' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Herbstgruss vom Bresserhof' - Herfstaster Herfstaster 'Herbstgruss vom Bresserhof'
Aster dumosus 'Jenny' - Herfstaster
actie
Aster dumosus 'Jenny' - Herfstaster Herfstaster Jenny
Aster dumosus 'Lady in Blue'
actie
Aster dumosus 'Lady in Blue' Herfstaster Lady in Blue
Aster dumosus Anneke
actie
Aster dumosus Anneke Herfstaster Anneke
Aster dumosus Professor Anton Kippenberg
actie
Aster dumosus Professor Anton Kippenberg Herfstaster Anton Kippenberg
Aster dumosus Schneekissen
actie
Aster dumosus Schneekissen Herfstaster Schneekissen
Aster frikartii 'Moench'
actie
Aster frikartii 'Moench' Herfstaster
Aster lateriflorus 'Lady in Black' - Herfstaster Aster lateriflorus 'Lady in Black' - Herfstaster Herfstaster
Aster lateriflorus 'Prince' - Herfstaster Aster lateriflorus 'Prince' - Herfstaster Herfstaster
Aster lateriflorus Horizontalis
actie
Aster lateriflorus Horizontalis Herfstaster
Aster macrophyllus 'Albus' - Grootbladige Aster
actie
Aster macrophyllus 'Albus' - Grootbladige Aster Grootbladige Aster

Een aster kopen bij Het Groene Paradijs

Bent u op zoek naar een specialist op het gebied van de mooiste tuinplanten voor in uw tuin? In dat geval bent u nu bij de juiste webshop aangekomen. Bij Het Groene Paradijs hebben we namelijk een zeer ruim assortiment aan de mooiste planten voor u klaarstaan. Neem bijvoorbeeld de aster. Dit is bij uitstek een plant die er in elke tuin prachtig uitziet, maar die u bijvoorbeeld ook op een ruim balkon neer kunt zetten. Het is een plant die met liefde en aandacht uit kan groeien tot het middelpunt van de aandacht in uw tuin. We hebben in onze webshop meerdere soorten van de aster plant voor u klaarstaan.

Wat voor aster voor in uw tuin?

De aster plant is in meerdere verschillende soorten en kleuren terug te vinden in onze webshop. We verkopen deze plant al vele jaren en hebben een groot aantal klanten die deze plant regelmatig aanschaffen. Logisch ook, want het is een plant die er in de bloeiperiode prachtig uitziet. Bent u misschien bang dat de plant bij u niet tot groei en bloei komt? Geen zorgen, want wij bieden al onze planten namelijk altijd aan met groeigarantie. Indien u hier meer over wilt weten kunt u natuurlijk altijd even een kijkje komen nemen in onze webshop, waar wij uitgebreide informatie over onze vaste planten klaar hebben staan. U mag hier ook altijd even contact over opnemen met ons.

Wilt u vandaag nog een aster kopen?

Een aster kopen is bij ons heel eenvoudig. Neem gewoon even een kijkje in ons assortiment om te zien welke aster u het meeste aanspreekt. Deze doet u in de gewenste hoeveelheid in uw winkelwagen, waarna u het bezorgmoment uitkiest dat het beste voor u uitkomt. Wij zorgen er dan voor dat de tuinplant op het door u gekozen moment bij u wordt afgeleverd. We hebben door de jaren heen al meer dan 50.000 tevreden klanten geholpen. Doordat wij louter een webshop zijn en geen showroom hebben, kunnen wij onze prijzen een stuk lager houden voor u.